صفحه اصلی/خدمات/جوانسازی پوست/ليفت پوست با هايفو

ليفت پوست با هايفو

هایفو(High intensity focused ultrasound) موج اولتراسوندی با شدت بالاتر از 5 Watt/cm²است که توانایی نفوذ به عمق دلخواه و متمرکز شدن در آن ناحیه را بدون آسیب به بافت های موجود در مسیر دارد . از این ویژگی جهت نفوذ به لایه SMAS و لیفت آن استفاده می شود. لایه SMAS در واقع مانند غلاف یا پرده ای است که بر روی عضلات ناحیه صورت و گردن کشیده شده ودر جراحی های پلاستیک جهت لیفت صورت و گردن رو ی آن کار می شودو برای ماندگاری بیشتر هر 2-1 سال یکبار این روش تکرار می شود.

کاربرد هایفو تراپی : جوان سازی، لیفتینگ صورت و گردن، از بین بردن چین و چروک های اطراف چشم ها، کاهش عمق خطوط خنده، بالا کشیدن ابرو ها، افزایش قوام و الاستیسیته پوست

ليفت پوست با هايفو

روش کار و تاثیر گذاری هایفو

هایفو تراپی، آخرین تکنولوژی لیفتینگ صورت و گردن است. با کمک دستگاه هایفو فقط در یک جلسه یک ساعته، بدون درد و جراحی، پوست صورت و گردن شما را کشیده و کلاژن سازی در سلول های پوست شما، صورت می گیرد که این مهم، اصلی ترین دلیل جوانسازی پوست شما خواهد بود.در این روش امواج اولتراسوند از طریق پروپ هایی مخصوص به اعماق پوست فرستاده می شود و با ایجاد نواحی گرمایی دقیقا بر روی عضله (عمقی ترین قسمت پوست) کلاژن سازی فعال می شود.

اقدامات قبل و بعد از هایفو تراپی

قبل از هایفوتراپی نیاز به کار خاصی نیست (جز در موارد خاص مختصری بی حسی موضعی کفایت می کند) پس از هایفو تراپی فرد نبایستی پوست را گرم کند و بهتر است از ترکیبات خوراکی فعال کننده کلاژن سازی استفاده کند.